Sdílení zakázek v realitách

Jak je garantováno, že dostanu vyplacenu MLSy provizi?

Vstupem do systému MLSy se každý uživatel zavazuje dodržovat Podmínky využívání služby MLSy.cz. Systém eviduje veškeré aktivity Uživatelů pro případ sporu. V případě nevyplacení MLSy provize bude takovému uživateli účtována smluvní pokuta a bude se systému vyloučen. Systém vyžaduje prioritně vstup pouze identifikovatelných uživatelů rozlišených IČem a každý nový uživatel je ověřován, proto předpokládáme nízkou pravděpodobnost takového jednání.

 

Jak mám garantováno, že moje zakázka – nabídka nebude „vykradena“?

Naší snahou je aby systém užívali makléři s určitým morálním kreditem, proto je využívání systému podmíněno přijetím Podmínek využívání služby MLSy.cz., kde je zakázáno nabírání zakázek jiných makléřů, vyjma případů, kdy smlouva makléři vypršela. Toto je ale nepravděpodobné, protože pak nemůže dojít ke spárování. Také v tomto případě systém vystupuje jako posuzovatel případné stížnosti s tím, že v systému je dohledatelná aktivita každého uživatele.

 

Proč nemohu využívat exportních programů?

Chceme aby systém MLSy používali makléři, kteří se chtějí aktivně podílet na obchodu. Pro úspěšný obchod je potřeba vyvinout určitou aktivitu. Zadání parametrů je jednoduché a rychlé,odměnou za to je vysoká kvalita nabídek a poptávek. Při hromadných exportech, zejména velkých realitních kanceláří, by došlo k znehodnocení informací v systému.

 

Proč není systém zadarmo?

Zkrátka proto, že to co je zadarmo nefunguje. Náš systém chceme vyvíjet a zlepšovat. Také cenová politika plateb za počty zadaných zakázek omezuje, že v systému budou neaktivní zakázky.

I kdyby se uživateli podařil pouze jeden obchod ročně díky systému, vždy se mu jeho používání vyplatí.